Bulsam Plastik, Plastem Plastik Kuruluşudur.

Kurumsal

Bulsam Plastik 2003 yılında Orhanlı Organize Deri Sanayi Bölgesinde Pvc lambri alanında üretime başlamıştır. Kendini sürekli geliştiren bulsam plastik küreselleşen dünyanın ihtiyaç duyduğu yeniliklere ayak uydurarak gelişime ve değişime açık bir şekilde sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamakta.

Müşteri memnuniyetini en başta tutan firmamız, uygun fiyatları, kaliteli ürünleri ile pazarda lider olma konumunu her geçen gün güçlendirmektedir.

Bulsam Plastik üstün beceri ve çalışma azmi ile her şeyi başarabileceğinden emin olmakla birlikte, dürüst çalışma politikasını kendisine hedef koyarak her geçen gün siz müşterilerinden aldığı destekle yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Firmamız bugüne kadarki başarısını müşterilerinin memnuniyeti ve bu memnuniyetin sonucu müşterilerimizin diğer müşterilere öneri ve referansıyla gerçekleştirmiştir. Bununla da gurur duymaktadır.

Hedefimiz her zaman daha iyiyi daha yeniyi yaparak müşterilerimizin takdir ve beğenisini kazanarak, Türkiye´de ve dünyada en çok talep gören ve en kaliteliyi yapan bir marka olmaktır.